EPS CREATE - Miroslav Macháček

EPS CREATE® E-shop

Jako výrobce a zpracovatel pěnového polystyrenu (EPS)  disponujeme portfoliem finálních výrobků, které je možno zakoupit přímo v  našem internetovém obchodě www.polystyren-shop.cz. V našem obchodě naleznete široké spektrum dekorativních předmětů, jako jsou polystyrenové koule, polokoule, věnečky, vajíčka, srdce, kužely a zvonky. Uvedený výrobky lze objednat v nejrůznějších typových provedeních i rozměrových variantách.


Náš sortiment dále obsahuje aranžérské hlavy, zahradnické květináče, polystyrenové drti a další. V sekci řezaných výrobků najdete zákazníky oblíbené tvary, které jsou určeny pro dekorace nebo jako interiérové prvky jakou jsou lišty, bosáže a fasádní doplňky. E-shop také nabízí možnost nákupu přepravních termoboxů a boxů, ochranných rohů, případně dalších fixací a obalů. Všechny naše produkty jsou vyráběny z kvalitního pěnového polystyrenu dle normy ČSN EN 13 163, včetně příslušných deklarací a požárních specifikací.

 

Věříme, že využijete naši širokou nabídku pro Váš nákup, případně se neváhejte obrátit s individuálním požadavky přímo na naši spolčenost EPS CREATE®  .